TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

2. liga starší dorost – Čechy, 3. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – Lokomotiva Vršovice 22:29 (10:16)

sobota 2.10.2021

V sobotních večerních hodinách se naše družstvo staršího dorostu snažilo získat první ligové body. Ve druhém poločase byli hráči blízko vyrovnání. To se ovšem nepodařilo dotáhnout, a proto jsou hráči stále bez bodu. 

Od začátku zápasu se soupeř z Prahy prezentoval s mnohem větším sebevědomím. Až moc snadno se dokázal dostat na hranici brankoviště, kde s přehledem skóroval. V našem útočném snažení bylo hodně technických chyb a když se už připravila dobrá střelecká příležitost, tak skončila mimo branku, nebo v rukou hostujícího brankáře. A tak šesti brankový poločasový rozdíl nebyl překvapením.

Do druhé půle vstoupili naši hráči s tím, že když budou hrát trpělivě, tak mohou kousek po kousku náskok Vršovic snižovat. A to se také dařilo! V brance výborně chytal Lukáš Deraha, který svými zákroky pomohl ve 41. minutě snížit na rozdíl jediné branky (16:17). Pak ale přišlo oslabení, které naši prohráli 0:3 a opět byl soupeř v pětibrankovém vedením. Bohužel se tato pasáž ukázala jako klíčová. Domácí borci již nedokázali brankově odpovědět, a proto přišla další porážka, tentokrát 22:29.

V dalším kole zajíždějí dorostenci na půdu dalších Vršovic, tentokrát Sokola Vršovice. V tomto zápase se potkají týmy, kteří ještě nebodovali. Naši borci budou chtít konečně získat první body do tabulky. 

7m hody 3/4 : 1/4, vyloučení: 3:5 Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Lukáš Deraha – Martin Šikula (7/1), Tomáš Rosa (4), Martin Chalupa (3), Jakub Mach (3/1), Štěpán Mikšík (2/1), Matěj Novotný (2), Benjamin Rosa (1), Robin Koudela, Jakub Uchytil, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Strašák.