Neděle 3. října

2. liga mladších dorostenek

TJ Holešov - TJ Sokol Velké Meziříčí 23:28 (13:15)

Po problematickém ranním odjezdu jsme se jen těžko dostávali do tempa. Díky naší „ospalé ???“ a nevýrazné hře jsme se nebyli schopni gólově „utrhnout“. Holešovské příliš nechybovaly. Úspěšnou souhrou se tlačily až na hranici brankoviště. V první půli měly výhodu šesti sedmiček a i díky tomu se držely v nejtěsnějším kontaktu. Udržovali jsme si minimální vedení, leč herní projev postrádal efektivnější zakončení a rychlejší řešení situací. Důrazná poločasová trenérská domluva měla vliv na zdařilý vstup do druhého dějství. Výrazné zlepšení vyneslo místy až pětigólový náskok. Ten jsme již i přes drobnou krizi dokázali uhájit až do vítězného konce. Střelecky se dařilo Veronice Hladíkové

Příští sobotu odpoledne se představíme v domácím prostředí, sehrajeme odložené utkání 1. kola proti hráčkám SK Kuřim.

7 - m hody 8/6 : 3/2, vyloučení 2:5.

Sled branek: 0:1, 1:2, 2:3, 4:5, 6:7, 8:10, 10:13, 12:15, 13:17, 15:20, 16:21, 18:21, 19:24, 20:26, 23:26.

Hrály: Součková Marcela – Hladíková Veronika (10), Bibrová Tina (6), Holíková Lenka (4), Chlubnová Lucie (4), Rosická Bára (3/2), Vostalová Eva (1), Palasová Kateřina, Sýkorová Agáta, Buková Pavlína. Trenér ing. Tomáš Partl, vedoucí družstva Holík Miloš.