Sobota 25. září

2. liga starších dorostenek

TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Vršovice 31:32 (15:17)

Souboj o čelo druholigové tabulky nakonec vyzněl ve prospěch Pražanek. Od prvních minut se hrála vyrovnaná partie, v níž naše hráčky vyprodukovaly daleko více chyb, a ty pak musely zvýšeným úsilím napravovat. Za první poločas jsme napočítali na naší straně 12 technických chyb či ztrát a to je už velká porce. Soupeř se prezentoval velice dobrou útočnou souhrou, nás držela v dosahu dobrými zákroky brankářka Eliška Homolová. Snaha o ofenzivní vysunutou obranu nám přinesla i řadu rychlých kontrů ke snižování soupeřova náskoku. Dosti tragicky jsme se popasovali s dvojnásobným oslabením. Soupeř v této fázi třikrát skóroval z toho jednou po naší útočné hrubce do prázdné branky. V závěru první části hrací doby jsme pohrdli výhodou sedmimetrového hodu a vršovické pak v pohodě navýšily svůj gólový účet před poločasovou pauzou o dva zásahy. Po změně stran si soupeřky udržovaly třígólový rozdíl, nás limitovaly nevynucené individuální chyby. V samotném závěru se podařilo dotáhnout a zdramatizovat koncovku. Škoda, že poslední útočnou šanci na remízový stav jsme vlastní chybou promrhali.

Reparát můžeme složit již příští neděli v regionálním derby – v Havlíčkově Brodě.

7 - m hody 5/2 : 2/2, vyloučení 5:5.

Sled branek: 1:0, 2:1, 2:3, 4:3, 4:5, 5:6, 6:7, 8:8, 8:10, 10:11, 12:14, 14:15, 15:18, 17:20, 20:20, 21:20, 22:23, 25:26, 26:29, 28:29, 29:32, 30:32.

Hrály: Homolová Eliška, Fadrná Nikola – Slámová Karolína (10/1), Rosická Bára (8), Kuřátková Klára (5/1), Borkovcová Tereza (3), Pospíšilová Magda (3), Kusslová Nikola (1), Hladíková Veronika (1), Puffer Natálie, Trojanová Aneta, Bibrová Tina, Sýkorová Agáta, Vostalová Eva. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška.