Neděle 12. září

2. liga mladších dorostenek

Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Velké Meziříčí 14:30 (6:16)

Po prvním odloženém kole (díky nedostatku našich trénujících hráček) jsme odehráli souboj na venkovním tartanovém hřišti. V teplém slunečném počasí jsme od prvních minut udávali tempo hry. Byli jsme schopní na rozdíl od domácích ze všech postů střílet branky, viditelný rozdíl byl i v činnosti brankářky. Díky tomu jsme již v poločase vedli výrazným rozdílem. Po změně stran se obraz hry nijak výrazně neměnil, na naší straně přibývaly více góly z rychlých přímočarých akcí.

Doufejme, že v sobotním domácím utkání budou k dispozici již další dvě, dosud absentující děvčata.

7 - m hody 6/1 : 2/0, vyloučení 0:1.

Sled branek: 0:2, 1:2, 1:6, 2:7, 2:13, 4:15, 7:16, 7:19, 9:20, 10:27, 13:28, 13:30.

Hrály: Součková Marcela – Holíková Lenka (9), Rosická Bára (6), Hladíková Veronika (6), Bibrová Tina (3), Sýkorová Agáta (3), Chlubnová Lucie (2), Palasová Kateřina (1), Lázničková Laura. Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl, Holíková Lenka st.