HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Neděle 6. září

2. liga starších dorostenek

TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Meziříčí 27:17 (13:9)

Po dlouhé půlroční odmlce zavítaly naše druholigové hráčky do Baťova města. Díky rozsáhlé rekonstrukci sociálního zázemí naší haly nám soupeř vyšel vstříc a tak se hrálo v nově zrekonstruované městské sportovní hale v Otrokovicích. Od úvodních minut jsme si svojí aktivitou drželi mírné vedení. S přibývajícími minutami jsme však začali díky chybám v obraně ztrácet a soupeřky poměrně snadno srovnaly. Zhruba do 20. minuty jsme byli konkurenceschopní. Po zranění nohy a následném odstoupení ze hry naší rozehrávačky Markéty Pospíšilové nám domácí celek nápaditějšími útočnými akcemi začal postupně unikat a již po první půlhodině vedl čtyřgólovým rozdílem. Po přestávce rozdíl ve skóre narůstal, když jsme postrádali nápad a zejména vůdčí osobu. Řadu dobrých příležitostí jsme nedokázali brankově vyjádřit, začali kupit technické chyby a bylo rozhodnuto. V pohodě hrající otrokovické již nedopustily překvapení.

V dalším kole 19. září podnikneme dlouhou cestu za soupeřkami do Lázní Kynžvart.

7 - m hody 4/1 : 4/3, vyloučení 4:3.

Sled branek: 1:0, 1:2, 1:4, 3:4, 3:5, 5:5, 5:6, 7:6, 7:7, 11:7, 12:8, 15:9, 16:10, 17:10, 17:12, 22:12, 22:15, 24:16, 26:17.

Hrály: Homolová Eliška, Trojanová Aneta – Slámová Karolína (6/2), Odehnalová Tereza (5/1), Borkovcová Tereza (3), Pospíšilová Markéta (1), Puffer Natalie Nicole (1), Dusilová Valérie (1), Kuřátková Klára, Pospíšilová Magda, Koudelová Natálie. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška, Andrea Kuřátková, Andrea Kuřátková.