Družstvo mladších dorostenců se v rámci přípravy na jarní část sezóny zúčastnilo v neděli 26.1.2020 turnaje v Olomouci, který pořádal oddíl Horky Nad Moravou.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Uherskému Hradišti. Na začátku bylo vidět že je to zápas po delší době a vázla souhra. Hráči se dostali do tempa, hrála se pohledná házená, ale naše proměňování vyložených šancí bylo tristní, a tak soupeř zvítězil až moc lehce v poměru 11:17.

Ve druhém utkání proti Malackám kluci podali výborný výkon od brankářů přes obranu a rychlý útok. Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou a zaslouženě zvítězili 19:11. Třetí utkání proti Kopřivnici nabídlo ofenzivní podívanou. Oba týmy hráli ve velkém tempu. Soupeř měl fyzicky navrch a nedokázali jsme pokrýt důrazné spojky soupeře. I přes dobrý výkon jsme podlehli v poměru 20:27.

V závěrečném utkání proti Horce nad Moravou se nám nedařilo téměř nic. Soupeř hrál velmi pomalu a náš tým se nedokázal dostat do tempa, které jsme předváděli v předchozích utkáních. K tomu se přidalo neproměňování vyložených šancí a i přes snaživý výkon jsme podlehli 10:13.

Všichni hráči si odvedli svoji porci minut. Zaměřili jsme se jak na nedostatky v obraně, tak v útočné fázi a byl vidět posun.

Díky rovností bodů a vzájemného skóre jsme obsadili třetí místo na turnaji.

Pořadí turnaje: 1. Slavia Uherské Hradiště, 2. HK Kopřivnice, 3. TJ Sokol Velké Meziříčí, 4. TJ Sokol Horka nad Moravou, 5. Strojár Malacky

Sestava: Lukáš Deraha, Tomáš Kučera – Alex Kuřátko (11), Robin Koudela (6), Jakub Mach (22), Tomáš Rosa (2), Adam Požár (4), Radovan Škoda (7), David Slabý (6), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Dana Koudelová.