TJ Sokol Velké Meziříčí
Registrační číslo oddílu 2J439
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Vážení sportovní přátelé, v letošním roce se nám podařilo po několika letech získat dotaci na rekonstrukci sportovního zázemí u naší sportovní haly a již byl projekt zahájen. Jak jistě víte současný stav zázemí byl již v nevyhovujícím až havarijním stavu. Rekonstrukce se týká kompletní opravy vnitřních prostor šaten, výměny oken, zateplení, přívodů a rozvodů všech energií. Celková investice je v řádu 6 mil. korun, náš oddíl získal 70 % z dotace Ministerstva školství a 30 % jsou vlastní zdroje. Oddíl házené Tělocvičné jednoty Sokol Velké Meziříčí se na vás obrací s žádostí o jakoukoliv finanční podporu na rekonstrukci sportovního zázemí sportovní haly. V případě zájmu nám pomoci, nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech! Děkujeme!!!

Kompletní žádost naleznete ZDE

Kontakt:

Ing. Ladislav Šidlo, starosta TJ email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: +420 724 566 115

Martin Slavík, člen výboru odpovědný za kontakt se sponzory Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: +420 725 112 700