TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

2. liga starší dorost – Čechy, 5. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Lokomotiva Louny 31:43 (19:21)

Tradičně patřil sobotní podvečer utkání staršího dorostu. Ti na své palubovce přivítali soupeře z Loun. První poločas přinesl střeleckou přestřelku a také naději do toho druhého. Tam ale klukům došlo a prohráli dvanáctibrankovým rozdílem. 

Dorostencům se tentokrát podařilo vstoupit dobře do zápasů a vést ve 4. minutě 4:2. Pak ovšem přišla pasáž, kdy soupeř převzal otěže utkání (13.minuta 8:12). Hrála se poměrně rychlá házená, kdy náš střelecký prapor nesl Štěpán Mikšík. Naši hráči se ovšem stále snažili a ve třetí desetiminutovce měli tři šance na srovnání po sobě. Zbrkle řešené situace to ale zhatily. Poločas tak skončil rozdílem dvou branek 19:21.

Vstup do druhého poločasu opět vyšel a svými zákroky tomu přispěl i brankář Lukáš Deraha. Do 40. minut naši dorostenci drželi šanci na zvrat, bohužel s přibývajícím časem docházeli síly a soupeř s širší lavičkou toho dokázal dokonale využít. 

V dalším kole zajíždějí dorostenci na palubovky Chrudimi, kde se bude bojovat o vůbec první body pro obě družstva. Doufejme, že náš tým se dá již zdravotně do pořádku a na utkání odjedeme s širší lavičkou.

7m hody 2/2 : 2/3, vyloučení: 1:1

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Lukáš Deraha – Štěpán Mikšík (8/1), Martin Chalupa (7), Jakub Mach (6/1), Jakub Strýček (4), Tomáš Rosa (2), Jakub Uchytil (2), Adam Požár (2), Alex Kuřátko, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva David Strýček